Copyright © STASIAK Medical Team. All Rights Reserved.
Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania dokonaj wpłaty na konto:

Festiwal Pełnoaktywni w akcji

Bezpłatne badania w Kraśniku

W dniu 18 Maja 2014 roku Fundacja –ZOFIA- zorganizowała akcję bezpłatnych badań takich jak :EKG, ciśnienie tętnicze krwi, poziom cukru we krwi oraz specjalistyczne badanie stóp za pomocą podografu. Akcja odbywała się na terenie miasta Kraśnik przy  ul. Krasińskiego 13.

Z badań skorzystało 90osób. Badania wykonywane były przez personel medyczny Fundacji-ZOFIA- : dyplomowane pielęgniarki opieki długoterminowej, fizjoterapeuci oraz wolontariusze, którzy są studentami Pielęgniarstwa na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie.

Akcja bezpłatnych badań w Kraśniku

W dniu 11 Maja 2014 roku Fundacja –ZOFIA- zorganizowała akcję bezpłatnych badań takich jak :EKG, ciśnienie tętnicze krwi, poziom cukru we krwi oraz specjalistyczne badanie stóp za pomocą podografu. Akcja odbywała się w siedzibie Firmy Stasiak medical team przy al. Niepodległości 9A.
Z badań skorzystało 50 osób. Badania wykonywane były przez personel medyczny Fundacji-ZOFIA- : dyplomowane pielęgniarki opieki długoterminowej, fizjoterapeuci oraz wolontariusze, którzy są studentami Pielęgniarstwa na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie.

Bezpłatne badania w Warszawie.

W dniu 1 Maja 2014 roku Fundacja –ZOFIA- zorganizowała akcję bezpłatnych badań takich jak :EKG, ciśnienie tętnicze krwi, poziom cukru we krwi oraz specjalistyczne badanie stóp za pomocą podografu. Akcja odbywała się podczas Europejskiego Pikniku Rodzinnego w Warszawie w Parku Rydza Śmigłego na Rozbrat. Z badań skorzystało 180 osób. Badania wykonywane były przez personel medyczny Fundacji-ZOFIA- : dyplomowane pielęgniarki opieki długoterminowej, fizjoterapeuci oraz wolontariusze, którzy są studentami Pielęgniarstwa na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie.

Weekend bezpłatnych badań profilaktycznych- podsumowanie

W zeszły weekend 29-30.03.2014 Fundacja-ZOFIA- zorganizowała dwie akcje promujące profilaktykę zdrowia. Pierwsza z nich odbyła sie we Włodawie w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej  przy Al. J. Piłsudskiego 64.
W niedziele natomiast Fundacja wykonywała bezpłatne badania profilaktyczne podczas Białej Niedzieli w Centrum Kultury i Promocji przy Al. Niepodległości 44 w Kraśniku.
Każdy zainteresowany mógł skorzystac z bezpłatnych badań takich jak : EKG, ciśnienie tętnicze krwi, poziom cukru we krwi oraz specjalistyczne badanie stóp za pomocą podografu.
Z Naszej oferty skorzystało łącznie 220 osób. Podczas badań u niektórych badanych wykryte zostały zaburzenia cukru we krwi, co było podstawą do wydania tym osobom bezpłatnych glukometrów.
Bezpłatne badania wykonywane były przez 3 dyplomowane pielęgniarki opieki długoterminowej domowej oraz przez fizjoterapeutów. W akcji wzięli również udział wolontariusze działający na rzecz Fundacji-ZOFIA-.

Zaproszenie na bezpłatne badania w Kraśniku

Fundacja-ZOFIA- serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Kraśnika oraz wszystkich zainteresowanych na bezpłatne badania takie jak : EKG, ciśnienie tętnicze krwi, poziom cukru we krwi oraz specjalistyczne badanie stóp za pomocą podografu.
Akcja bezpłatnych badań odbędzie się w dniu 30.03.2014 (niedziela) w Centrum Kultury i Promocji w godzinach od 10:00 do 14:00 przy Al. Niepodległości 44 w Kraśniku.

Zaproszenie na bezpłatne badania we Włodawie

Fundacja-ZOFIA- serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Włodawy oraz wszystkich zainteresowanych na bezpłatne badania takie jak : EKG, ciśnienie tętnicze krwi, poziom cukru we krwi oraz specjalistyczne badanie stóp za pomocą podografu. Akcja bezpłatnych badań odbędzie się w dniu 29.03.2014 (sobota) w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej we Włodawie przy Al. J. Piłsudskiego 64 w godzinach od 10:00 do 14:00.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty bezpłatnych badań.

Bezpłatne badania z okazji Dnia Kobiet

W dniu 8 marca bieżącego roku  Fundacja-ZOFIA- zorganizowała akcję promującą profilaktykę zdrowia. Akcja odbywała się w Domu Akcji Katolickiej przy ul Jana Pawła II i trwała od godziny 10:00 do 14:00. Podczas akcji personel medyczny Fundacji-ZOFIA- wykonywał bezpłatne badania takie jak :EKG, ciśnienie tętnicze krwi, poziom cukru we krwi oraz specjalistyczne badanie stóp wykonywane za pomocą podografu, które pomaga wykryć ewentualne wady stóp.

Zaproszenie na bezpłatne badania

Z okazji Dnia Kobiet Fundacja-ZOFIA-  serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na akcję promującą profilaktykę zdrowia, podczas której personel medyczny Fundacji będzie wykonywał bezpłatnie takie badania jak EKG, ciśnienie tętnicze krwi, poziom cukru we krwi oraz specjalistyczne badanie stóp  wykonywane za pomocą podografu.
Wszystkich chętnych zapraszamy w tą sobotę 8.03.2014 do Domu Akcji Katolickiej przy ul. Jana Pawła II w Lublinie od godziny 10:00 do 14:00.

Szkolenie dla Amazonek

W dniu 19.02.2014 Fundacja -ZOFIA- oraz Firma Stasiak medical team zorganizowała szkolenie dla Amazonek z zakresu wizażu, podczas którego Kosmetolog Anna Tymoszczuk pokazywała rodzaje makijażu na różne okazje dla określonego typu urody każdej z uczestniczek.
Udział w szkoleniu wzięło 10 Pań, które zostały podzielone na dwie grupy- każda po 5 osób.

Pierwsza grupa odbyła szkolenie z zakresu wizażu ( makijaż wieczorowy) oraz ergonomii w życiu codziennym, natomiast druga grupa z zakresu wizażu ( makijaż wieczorowy), automasażu oraz gimnastyki pooperacyjnej. Każda z uczestniczek otrzymała zestaw kosmetyków do makijażu, których sponsorem jest firma INGLOT.

Szkolenie zrealizowane było pod instruktażem wizażystki Anny Tymoszczuk  oraz terapeutów  Aldony Gumienniak i Michała Gregorczyka z Centrum Medycznego Sanitas w Lublinie.
Dziękujemy sponsorom za wsparcie rzeczowe w postaci kosmetyków oraz produktów marketingowych.

Copyright © STASIAK Medical Team. All Rights Reserved.
Pro Main Centrum Innowacji Intenretowych